O firmie

O firmie

♛ Anepol ♛ jest firmą zajmującą się produkcją, dystrybucją i sprzedażą naturalnych osłonek wieprzowych, jagnięcych i wołowych do produkcji kiełbas, z dużym doświadczeniem i obecności w branży zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim.

Pracujemy codziennie starając się w pełni zaspokoić oczekiwania każdego z naszych klientów.
Jedno z naszych głównych wyzwań to utrzymanie regularności dostaw i jakości naszych produktów, starając się utrzymywać zapasy wystarczające, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Wszczepiony system HACCP pociąga za sobą zaangażowanie kierownictwa i to zobowiązanie obejmuje całą organizację oraz ludzi, którzy tutaj pracują. Istnienie systemu HACCP gwarantuje bezpieczeństwo żywności w całym procesie produkcji i dystrybucji, niezbędne w sektorze spożywczym.
System ten opiera się na analizach zagrożeń i krytycznych punktach kontroli zatwierdzonych przez organy służby zdrowia. Obejmuje:
· Zastosowanie dobrej higieny
· Spełnienie wymagań określonych przez instytucje zdrowia
· Badania laboratoryjne

Anepol zajmuje czołową pozycję na rynku osłonek naturalnych, zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej.
Firma jest obecnie w trakcie ciągłego rozwoju, aby nadążyć za stale rosnącym zapotrzebowaniem rynku.
W nowoczesnych, dobrze wyposażone działach przetwórstwa, stale i w zgodzie z przepisami Ministerstwa Zdrowia działają wysoko wykwalifikowani pracownicy, dzięki którym firma pracuje sprawnie oraz zgodnie z wysokimi standardami bezpieczeństwa i profesjonalizmu.